• List Rzecznika Praw Dziecka skierowany do uczniów z okazji Dnia Dziecka – link
  • W dniu 1 czerwca w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu.

Tradycyjnie młodzież gimnazjalna obchodziła swoje święto, biorąc udział w zajęciach i międzyklasowych turniejach sportowych, w turniejach sportowych, w turnieju szachowym, walcząc o Pióro Dyrektora Szkoły w konkursie ortograficznym.

• Turniej szachowy prowadzony przez p. Marię Podlejską wygrał Mateusz Wołek kl.Is.
  • Mistrzem Ortografii w konkursie ortograficznym przygotowanym przez p. Lidię Górniak została Zuzanna Knieja kl.IIIb.
  • Dużym zainteresowaniem dziewcząt cieszyły się zajęcia ruchowe: fit- ball prowadzony przez p. Joannę Rutkowską i zumba przygotowana przez p. Martę Kozłowską. Ponadto uczniowie przeciągali linę (opiekun p. Remigiusz Surma), grali w piłkę nożną (opiekunowie p. Marek Szycowski i p. Bartosz Hadrych) i piłkę siatkową (opiekun p. Stanisław Kapuśniak).

• Laureatki Konkursu Wiedzy o Samorządzie i Unii Europejskiej

26 maja 2017r. w Urzędzie Miasta odbył się pierwszy konkurs dotyczący wiedzy o samorządzie i Unii Europejskiej. Rozstrzygnięto również konkurs na plakat promujący nasze miasto. Nad konkursami patronat objęli: Poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek i Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak. Laureatką wiedzowego konkursu  (II m.) została Iwona Gołuchowska kl.IId. Nagrodą w konkursie wiedzowym jest wizyta w Parlamencie Europejskim. Iwona odwiedzi Brukselę w przyszłym roku, otrzymał ona również roczny karnet na basen i do kina. W konkursie plastycznym zwyciężyła Paulina Żyła kl.IIIb. Paulina w nagrodę otrzymała roczny karnet na basen oraz nagrodę rzeczową.

GRATULUJEMY!