Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

14 października o godzinie 10.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Za trud wychowania i kształcenia dzieci i młodzieży dziękowali m.in. goście – pani wiceburmistrz Miasta Myszkowa Iwona Franelak, przewodnicząca Rady Rodziców pani Okrój oraz uczniowie. Dyrektor szkoły, pani Aleksandra Okraska, złożyła wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia i podziękowała za współpracę. Wyróżnieni nauczyciele otrzymali nagrody.

Nagrodę Burmistrza Miasta Myszkowa otrzymała dyrektor szkoły , pani Aleksandra Okraska.

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: wicedyrektor p. Joanna Jurczyk, p. Ewa Lenartowicz, p. Małgorzata Caban, p. Marta Kozłowska, p. Mieczysław Zygmunt, p. Remigiusz Surma, p.Marzena Markiewicz, p. Magdalena Szymankiewicz, p. Renata Bereza, p. Marzena Mazur, p. Agnieszka Radosz- Solska, p. Magdalena Burska oraz p. Jolanta Dyrda.

Spotkanie zakończyła część artystyczna przygotowana wspólnie przez uczniów podstawówki i gimnazjum pod kierownictwem p. Bożeny Kwiatkowskiej, p. N. Grabowskiej i p. Justyny Zwolińskiej.

Atmosfera uroczystości była miła i radosna.