laur1

Spotkanie z laureatami i finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W piątek, 3 czerwca o godz. 11.30, odbyło się spotkanie dyrektora ZSP nr 5 pani Aleksandry Okraski i dyrektora ds. gimnazjum pani Joanny Jurczyk z laureatami i finalistami olimpiad oraz ich opiekunami.
W spotkaniu z dyrekcją szkoły wzięło udział 6 gimnazjalistów oraz nauczyciele.

Uczennica klasy IIb – Julia Mike – zdobyła najwyższe wyróżnienie z biologii – została laureatką konkursu z biologii – opiekun mgr Renata Bereza

finaliści z biologii – Aleksandra Faryś IIb, Maja Nowak IIb, Julia Mike IIb, Łukasz Mazanek IIIb.- opiekun mgr Renata Bereza

finalistka z j. polskiego – Aleksandra Maszczyk IIIb – opiekun i języka polskiego ( 2015r) – opiekun mgr Ewa Lenartowicz.

finalista z j. rosyjskiego – Igor Radosz IIIb – opiekun Magdalena Burska i języka polskiego – opiekun mgr Ewa Lenartowicz

finalistka z matematyki – Aleksandra Faryś IIb – opiekun mgr Joanna Jurczyk

Dyrektor szkoły pogratulowała zwycięzcom konkursów i ich opiekunom. Wszyscy otrzymali stosowne zaświadczenia.

Serdecznie gratulujemy