Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

rok szkolny 2017/2018

Przedmiot

Etap I – szkolny

Etap II – rejonowy

Etap III woj.

Laureaci, finaliści

Opiekun

Język polski

8

1

 1  LAUREATKA – Natalia Czerwik IIIb  mgr Dorota Szewczyk
Język angielski

18

2

 –  –  –
Język niemiecki

2

 –

Język rosyjski

 –

Historia

7

1

 1  LAUREATKA  –
Iwona Gołuchowska IIId
 mgr Urszula Fiutek
Biologia

15

2

 1

 LAUREATKA –Natalia Czerwik IIIb

FINALISTKA –
Wiktoria Wysocka IIIb

 mgr Renata Bereza
Chemia

17

2

 2

  LAUREACI –
Natalia Czerwik IIIb,
Blanka Kurdybelska IIIb

 mgr Mariola Ściślicka
Fizyka

5

1

 –  –  –
Matematyka

24

3

 1  FINALISTKA
Monika Górska IIIb
 mgr Małgorzata Faryś
Geografia

9

WOS

6

Ogółem ucz.

111

12

 6

LAUREACI –

FINALIŚCI –

Konkursy międzynarodowe i ogólnopolskie

NAZWA ORGANIZATOR  IMIĘ, NAZWISKO, KLASA MIEJSCE OPIEKUN

XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny – finał

Zespół Szkół Technicznych w Rybniku, Politechnikę Śląską pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

Oliwier Stefański IIIb

 Wojciech Hyla (IIa)

V

mgr Magdalena Szymankiewicz

 Konkurs Matematyczny „Kangur” Blanka Kurdybelska IIIb   wyróżnienie  mgr Małgorzata Faryś

Jurajskie Konkursy Regionalne

NAZWA TYTUŁ LAUREATA OPIEKUN
 XV Regionalny Konkurs z Języka Polskiego Aleksandra Jabłońska IIb
Blanka Kurdybelska IIIb
mgr Ewa Lenartowicz
mgr Dorota Szewczyk
XIII Regionalny Konkurs
z Informatyki
Wiktor Chruściel IIb,
Szymon Frączek IIb,
Łukasz Gil IIIb, 

Oliwier Stefański IIIb 
 

mgr inż. Bożena Daszczyńska
 

mgr Magdalena Szymankiewicz 

Regionalny Konkurs z Historii Iwona Gołuchowska IIId  mgr Urszula Fiutek
Regionalny Konkurs z Chemii Natalia Czerwik IIIb,  
Blanka Kurdybelska IIIb
mgr Mariola Ściślicka 
Regionalny Konkurs z Fizyki Natalia Czerwik IIIb,   mgr Lidia Bigajczyk – Jędrecka
Regionalny Konkurs z Geografii Aleksandra Jabłońska IIb,
Dawid Kumor IIc
mgr Agnieszka Radosz – Solska
XVIII Regionalny Konkurs
z Matematyki
Monika Górska IIIb,
Blanka Kurdybelska IIIb,
Natalia Czerwik IIIb
mgr Małgorzata Faryś
XIV Regionalny Konkurs z Języka Niemieckiego Martyna Stala IIIc,
Wiktoria Wysocka IIIb
mgr Edyta Dębińska
RAZEM 17 LAUREATÓW

Konkursy wojewódzkie, regionalne

NAZWA ORGANIZATOR NAZWISKO, IMIĘ, KLASA MIEJSCE OPIEKUN
Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Chipset” – finał Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie Oliwier Stefański IIIb Wojciech Hyla IIa VI mgr Magdalena Szymankiewicz
 III Konkurs Plastyczno-Językowy„In der Märchenwelt der Brüder Grimm” Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie Ula Knoff i Kamil Bański IIc
Monika Górska IIIb
Martyna Stala i Hubert Wiśniewski IIIc
II 
III 
wyróżnienie
 mgr Edyta Dębińska
 „Matematyka w geografii”  – II etap  LO im. Słowackiego w Częstochowie  Natalia Czerwik IIIb  wyróżnienie mgr Agnieszka Radosz Solska
mgr Małgorzata Faryś
 Okręgowy Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna:Mateusz Jurczyk IIIb
Wiktor Samulak III
Szymon Sobota III
 III  mgr Magdalena Szymankiewicz

Konkursy powiatowe i miejskie

NAZWA ORGANIZATOR NAZWISKO, IMIĘ, KLASA MIEJSCE OPIEKUN
VI Festiwal Kulinarny w Żarkach „Wiosenne przebudzenie” Zespół Szkół w Żarkach ZDZ w Katowicach  Karolina Płodowska IIIc,
Oliwia Kubas IIIc
II mgr Magdalena Szymankiewicz
Ogólnopolski Turniej „Młodzież zapobiega Pożarom” – eliminacje powiatowe Burmistrz Miasta Myszkowa, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej i Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Myszkowie.  Aleksandra Kumor IIa  I  mgr Magdalena Szymankiewicz
II Powiatowy Konkurs „Woda – źródło życia”.  Starosta Powiatu Myszkowskiego, LO Myszków  Natalia Czerwik IIIb
Wiktoria Wysocka IIIb
Oliwier Stefański IIIb
Julia Puszczewicz IIIb
 Im. drużynowo mgr Mariola Ściślicka
mgr Renata Bereza
mgr Lidia Bigajczyk
mgr Agnieszka Radosz Solska
Natalia Czerwik IIIb
Wiktoria Wysocka IIIb
I m najlepszy chemik Im. najlepszy biolog mgr Mariola Ściślickamgr Renata Bereza