78 rocznica wybuchu II wojny światowej

•    1 września przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 5 wzięli udział w miejskich obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Delegacja w asyście pocztu sztandarowego złożyła kwiaty pod Pomnikiem Poległych za Ziemię Myszkowską.

Cześć Pamięci Poległym!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

• 4 września o godz. 9.15 odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018.

Zgromadzonych  w sali gimnastycznej uczniów, rodziców i grono pedagogiczne powitała Pani Dyrektor mgr Aleksandra Okraska.  Szczególnie ciepło przyjęto pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie.

O tym, że w szkole może być miło, dobrze i ciekawie przekonywali zgromadzonych uczniowie klasy czwartej, którzy przygotowali część artystyczną. Na zakończenie publiczność wysłuchała utworów muzycznych w wykonaniu szkolnych chórów.

Uczniowie udali się do sal na pierwsze w tym roku szkolnym  spotkanie z wychowawcami

roz1 roz2 roz3 roz4 roz5