cof

Sukces w  Powiatowym Konkursie Literackim

„Moja Ojczyzna”

Uczennice naszej szkoły:  Sara Jałowiec ( kl.IIIb) i Anastazja Pawlak ( kl.IIIb)

zostały laureatkami

Powiatowego Konkursu Literackiego „ Moja Ojczyzna”  zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. mjr.H. Sucharskiego w Myszkowie. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Myszkowskiego.

Jury konkursu wysoko oceniło napisane przez dziewczyny teksty poetyckie o tematyce patriotycznej.

Udział  uczennic w konkursie z jednej strony zachęcał utalentowaną młodzieży do pisania i prezentowania własnych utworów, z drugiej stanowił okazję do celebrowania 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Opiekunem uczennic była pani mgr Ewa Lenartowicz.

Gratulujemy zwyciężczyniom!!!