Zdobywamy Londyn

W dniach 13. – 18.05. 2016r. uczniowie klas I – III gimnazjum wraz z opiekunami : panią mgr Ewą Kowalską, panią mgr Joanną Rutkowską oraz panią mgr Magdaleną Szymankiewicz odkrywali uroki i tajemnice jednego z największych miast świata – Londynu. Spacerowali po najbardziej szanowanym  na świecie ośrodku akademickim- Oxfordzie, zgłębiali magię kamiennego kręgu Stonehenge oraz złożyli wizytę w Warner Bros Studio, gdzie kręcono sceny do kultowego filmu o Harrym Potterze. Młodzież miała okazję zobaczyć Londyn jako wielokulturowe miasto pełne życia. Był czas na Londyn    „ klasyczny”: opactwo westmisterskie, Windsor, Tower Brigde, Muzeum Figur Woskowych czy rejs po Tamizie. Młodzi turyści z naszej szkoły zwiedzali Britsch Muzeum. Zobaczyli fantastyczne miasto z wysokości  350 m, z Eagle Eye, zwiedzili Królewskie Obserwatorium Astronomiczne Greenwich. Londyn i jego okolice oczarowały wszystkich uczestników wycieczki.